Kontakta oss

Besöksadress: Cylindervägen 12, Nacka strand

Postadress: Box 1178, 131 27 Nacka strand

+46 (0)8 22 20 40

info@urbangreen.se
Fakturering: faktura@urbangreen.se 

+46 (0)40 15 33 44

Hästhagen 1, 342 52 VISLANDA

Kontakt transporter:
Dagar Groblad
+46 (0)73-354 17 58

Huvudkontor, försäljning och administration

VD: Therese Lundstedt
+46 (0)70 230 24 06 / therese.lundstedt@urbangreen.se

Försäljnings- och produktchef: Marcus Edvinsson
+46 (0)70 421 99 88 / marcus.edvinsson@urbangreen.se

Chef Projekt och Entreprenad/vVD: Louise Qvarnström
+46 (0)72 722 57 70 / louise.qvarnstrom@urbangreen.se

Försäljning/Projektledning: Jörgen Lundberg
+46 (0)76 815 94 20 / jorgen.lundberg@urbangreen.se

CFO: Magnus Söderberg
+46 (0) 76 309 21 24 / magnus.soderberg@urbangreen.se

Ekonomi: Maria Jaconelli
+46 (0)70 336 11 14 / maria.jaconelli@urbangreen.se

Försäljning: Mikael Post
+46 (0)70 550 70 23 / mikael.post@urbangreen.se

Landskapsarkitekt: Johan Paju

Produktionsanläggning – Vislanda

Produktionschef: Annette Petersson
+46 (0)70 311 25 57 / annette.petersson@urbangreen.se

Platschef Hästhagen: Dagar Groblad
+46 (0)73-354 17 58 /dagar.groblad@urbangreen.se

R&D-ansvarig: Per Nyström
+46 (0)76 815 94 00 / per.nystrom@urbangreen.se

Projekt och Entreprenad

Chef Projekt och Entreprenad/vVD: Louise Qvarnström
+46 (0)72 722 57 70 / louise.qvarnstrom@urbangreen.se

Arbetschef: Rickard Gron
+46 (0)70 092 49 30 / rickard.gron@urbangreen.se

Projektledare: Niclas Ferraresi
+46 (0)70 336 16 50 / niclas.ferraresi@urbangreen.se

Projektledare: Jonas Hermin
+46 (0)70 883 18 81 / jonas.hermin@urbangreen.se

Kontakta oss

Hör av dig till oss via kontaktformuläret eller direkt till någon av våra medarbetare.