Kontakta oss

Postadress: Box 1178, 131 27 Nacka strand
Besöksadress: Cylindervägen 12, Nacka strand

+46 (0)8 22 20 40
info@urbangreen.se
Fakturering: faktura@urbangreen.se 

VD: Johan Ljungberg
+46 (0)70 814 80 05 / johan.ljungberg@urbangreen.se

Försäljnings- och produktchef: Marcus Ståhl (fd. Edvinsson)
+46 (0)70 421 99 88 / marcus.stahl@urbangreen.se

Chef Projekt och Entreprenad/vVD: Louise Qvarnström
+46 (0)72 722 57 70 / louise.qvarnstrom@urbangreen.se

Försäljning/Projektledning: Jörgen Lundberg
+46 (0)76 815 94 20 / jorgen.lundberg@urbangreen.se

Försäljning: Thomas Wiessner
+46 (0)70 874 14 24 / thomas.wiessner@urbangreen.se

Försäljning Västra Sverige: Tobias Frisk
+46 (0)73 510 55 43 / tobias.frisk@urbangreen.se

CFO: Magnus Söderberg
+46 (0) 76 309 21 24 / magnus.soderberg@urbangreen.se

Ekonomi: Maria Jaconelli
+46 (0)70 336 11 14 / maria.jaconelli@urbangreen.se

Landskapsarkitekt: Johan Paju

Produktionsanläggning – Vislanda

+46 (0)40 15 33 44

Hästhagen 1, 342 52 VISLANDA

Produktionschef: Annette Petersson
+46 (0)70 311 25 57 / annette.petersson@urbangreen.se

Platschef Hästhagen: Dagar Groblad
+46 (0)73-354 17 58 /dagar.groblad@urbangreen.se

Projekt och Entreprenad

Chef Projekt och Entreprenad/vVD: Louise Qvarnström
+46 (0)72 722 57 70 / louise.qvarnstrom@urbangreen.se

Arbetschef: Rickard Gron
+46 (0)70 092 49 30 / rickard.gron@urbangreen.se

Projektledare: Niclas Ferraresi
+46 (0)70 336 16 50 / niclas.ferraresi@urbangreen.se

Projektledare: Jonas Hermin
+46 (0)70 883 18 81 / jonas.hermin@urbangreen.se

Kontakta oss

Hör av dig till oss via kontaktformuläret eller direkt till någon av våra medarbetare.